About

Szkolenie grafik komputerowy

Co osiągnę po skończeniu tego kursu?

Celem Szkolenia Grafiki komputerowej jest przygotowanie do wykonywania zawodu Grafika komputerowego. Na kursie uczymy obsługi trzech programów: Adobe Photoshop, Corel Draw oraz Adobe Illustrator w stopniu podstawowym lub zaawansowanym, w zależności od wybranego trybu szkolenia. Ukończenie naszych kursów grafiki pozwala uczestnikom na rozpoczęcie pracy na samodzielnym stanowisku grafika komputerowego lub otworzyć własną działalność w zakresie grafiki komputerowej.
W tym miejscu warto podkreślić, że grafikę komputerową możemy określić najpopularniejszą i najszerzej stosowaną dziedziną informatyki. Jest ona wykorzystywana praktycznie wszędzie: w prezentacjach multimedialnych, na stronach www, w filmach, reklamach i grach wideo. Jest także doskonałym dopełnieniem sztuki fotografii jak chociażby obróbka zdjęć.

Czołg Rudy 102 czarno- biały i w kolorze

Czołg Rudy 102 czarno- biały i w kolorze

Do kogo adresowany jest ten kurs?

Pragniesz zmienić pracę? Interesują cię nowe umiejętności? A może chcesz pogłębić posiadaną wiedzę? Chcesz być grafikiem komputerowym? Zgłoś się na kurs już dziś. Oferujemy bogatą ofertę programową.

Wśród osób, do których kierujemy naszą ofertę możemy wyróżnić nie tylko grafików komputerowych, ale również:

 • absolwentów
 • studentów
 • fotografów
 • projektantów stron
 • osoby chcące podnieść swoje kwalifikacje lub je zmienić

Prezentowany przez nas kurs umożliwia nie tylko wkroczenie w świat zastosować grafiki komputerowej, ale również poznanie wielu tajników związanych z pracą w charakterze grafika komputerowego.

Jakie umiejętności nabędę po odbyciu tego kursu?

Umiejętności jakich staramy się Państwu przekazać, to przede wszystkim praktyczna obsługa 3 programów graficznych: Adobe Photoshop, Corel Draw, Adobe Illustrator. Uczestnicy nabywają także wiedzę niezbędną do podjęcia pracy w charakterze grafika komputerowego.
Warto podkreślić tutaj, że umiejętności z zakresu grafiki komputerowej doskonale sprzedają się na rynku pracy!

W jakim zawodzie mogę pracować po ukończeniu kursu?

Nasz kurs daje wiele możliwości podjęcia pracy. Posiadanie umiejętności związanych z pracą w zawodzie grafika komputerowego umożliwia pracę nie tylko w branżach związanych z reklamą, ale również wielu innych oraz możliwość otwarcia własnej działalności gospodarczej.
Szkolenie kończy się egzaminem, po którego zadaniu uczestnicy otrzymują dyplom oraz zaświadczenie zgodne ze wzorem Rozporządzenia MEN z dnia 11.01.2012 r., które daje możliwość rozpoczęcia pracy na stanowisku grafika komputerowego.

Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu?

Możemy wyszczególnić wiele zalet, dla których warto wybrać naszą ofertę, są nimi przede wszystkim:

 • niewielkie grupy (grupy szkoleniowe liczą do 10 osób. Kameralna atmosfera umożliwia wykładowcom indywidualne podejście oraz pomoc kursantom, a tym samym zapewnia większy komfort uczestników szkolenia)
 • największa liczba godzin szkoleniowych na rynku, przy najniższej cenie!
 • mobilna sala szkoleniowa,
 • gwarancja niezbędnych materiały do nauki na płytach CD
 • doświadczona kadra wykładowców doskonale przygotowuje uczestników do egzaminu oraz do zawodu grafika komputerowego

Harmonogramy zajęć dostosowujemy do uczestników szkolenia – dogodne dni oraz godziny zajęć. Staramy się organizować kameralne grupy dzięki czemu każdy uczestnik może liczyć na indywidualne podejście lektora podczas 90% zajęć praktycznych.

Cena za kurs – 450 złotych